logo my ubezpieczamy
Ubezpieczenia OC AC NNW ASS
Szukaj 
 >
§
tanie ubezpieczenia - myubezpieczamy.pl
Jesteś zainteresowany tym ubezpieczeniem
... tylko podaj poniżej swój numer telefonu lub adres email i kliknij wyślij

Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.
Wyślij
Promocyjne ceny i atrakcyjne składki
Ubezpieczenie turystyczne już od 20 zł za dwa tygodnie
Ubezpieczenie turystyczne już od 15 zł za tydzień
Ubezpieczenie turystyczne już od 4 zł za dzień
Pokaż więcej/mniej
Strona główna \ Oferta \ Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne

Dobre ubezpieczenie potrzebne jest także wtedy kiedy wypoczywasz... Planujesz odpoczynek w kraju lub za granicą? Wyjeżdżasz do pracy? A może podejmujesz kształcenie poza granicami naszego kraju? Bez względu na to, w jakim celu podróżujesz potrzebne jest Ci poczucie bezpieczeństwa, nawet w najbardziej odległych krańcach świata. Możesz je sobie zapewnić wykupując kompleksowe ubezpieczenie turystyczne.

Podstawowym elementem ubezpieczenia podróżnego jest ubezpieczenie kosztów leczenia. Pozwala ono na pokrycie kosztów pobytu w szpitalu lub wizyt lekarskich w razie wypadku lub nagłego zachorowania. Ubezpieczyciel pokrywa także koszty związane z ratownictwem, zakupem leków, transportem medycznym (również związanym z powrotem do kraju) itd. Najczęściej ubezpieczenie turystyczne gwarantuje również pomoc assistance w mniejszym lub większym zakresie. Zakres ochrony można rozszerzyć między innymi o ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego oraz ubezpieczenie OC.

Dodatkowo ubezpieczyciele oferują miedzy innymi klauzulę ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży, ubezpieczenie sprzętu sportowego, rozszerzone pakiety assistance i inne dodatkowe klauzule. Większość firm zapewnia także możliwość ubezpieczenia w razie zaostrzenia chorób przewlekłych, ochronę w przypadku uprawiania sportów wysokiego ryzyka lub uczestniczenia w zawodach sportowych.


Ubezpieczenie może być zawarte w wersji indywidualnej, rodzinnej, grupowej lub biznesowej (polisa otwarta zawierana przez pracodawcę, który deleguje pracowników do pracy za granicą).

Chcesz mieć tanie i dobre ubezpieczenie na wyjazd?

Zadzwoń, wyślij e-mail - wyliczymy składkę i przygotujemy ofertę. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać zakupu taniego, jak nie najtańszego, ubezpieczenia w niżej wymienionych Towarzystwach:
Ubezpieczenia PZU>
<img src= Ubezpieczenia Warta Ubezpieczenia HDI