logo my ubezpieczamy
Ubezpieczenia OC AC NNW ASS
Szukaj 
 >
§
tanie ubezpieczenia - myubezpieczamy.pl
Jesteś zainteresowany tym ubezpieczeniem
... tylko podaj poniżej swój numer telefonu lub adres email i kliknij wyślij

Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.
Wyślij

Ochrona prawna

W dzisiejszych czasach nie trudno o wypadek. Czasami zdarzają się sprawy sporne, których nie da się załatwić polubownie i jesteśmy zmuszeni rozstrzygać sprawę sądownie.
Czy w przypadku wystąpienia szkody komunikacyjnej związanej z użytkowaniem pojazdu stać Cię na opłacenie kosztów sądowych i wynajęcie adwokata?
Możesz to sobie zapewnić wykupując wraz z ubezpieczeniem komunikacyjnym Ochronę Prawną.

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej pomoże Ci w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych a także odpieraniu roszczeń osób trzecich.
W ramach zawartej umowy Ubezpieczyciel przejmuje koszty pomocy prawnej związanej z działaniami na rzecz ochrony prawnych interesów. Koszty te związane są z posiadaniem i użytkowaniem pojazdu w postępowaniu sądowym oraz pozasądowym.
Pomoc prawna może obejmować: koszty wynagrodzenia adwokata, radcy prawnego, koszty sądowe, koszty związane z uzyskaniem opinii biegłych, rzeczoznawców, koszty notarialne.

Zadzwoń, wyślij e-mail - wyliczymy składkę i przygotujemy ofertę. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać zakupu taniego, jak nie najtańszego, ubezpieczenia w niżej wymienionych Towarzystwach:
Ubezpieczenia PZU>
<img src= Ubezpieczenia Warta Ubezpieczenia HDI