logo my ubezpieczamy
Ubezpieczenia OC AC NNW ASS
Szukaj 
 >
§
tanie ubezpieczenia - myubezpieczamy.pl
Jesteś zainteresowany tym ubezpieczeniem
... tylko podaj poniżej swój numer telefonu lub adres email i kliknij wyślij

Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.
Wyślij
Strona główna \ Oferta \ Następstwa nieszczęśliwych wypadków

Następstwa nieszczęśliwych wypadków

W pracy i w domu, w autobusie i w samochodzie, na ulicy i w szkole, w dzień i w nocy zawsze i wszędzie jesteśmy narażeni na wypadek.

Jadąc autem, mimo ostrożności ulegasz wypadkowi. Idąc nieodśnieżonym chodnikiem łamiesz nogę. Grając w tenisa wybijasz palec. Jadąc na rowerze łamiesz rękę.

To tylko nieliczne przykłady nieszczęśliwych wypadków, które mogą nam się przydarzyć niezależnie od naszej woli a których nie jesteśmy w stanie przewidzieć i im zapobiec. Możemy tylko zabezpieczyć siebie i swoich bliskich przed ich skutkami, wykupując ubezpieczenie NNW, które zrekompensuje doznany uszczerbek na zdrowiu.

Ubezpieczenie NNW zawierane jest w formie indywidualnej, rodzinnej lub grupowej. Ochroną ubezpieczeniową mogą być objęte osoby:
  • prywatne (pracujące i niepracujące)
  • sportowcy
  • uczestnicy wycieczek
  • uczestnicy kolonii i obozów
  • dzieci w szkołach i przedszkolach
  • uczestnicy zorganizowanych szkoleń

Zakupu wszystkich tych ubezpieczeń możecie Państwo dokonać za naszym pośrednictwem. Posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeń NNW, dzięki temu możemy zaproponować Państwu tanią, ale skuteczną ochronę przed skutkami nieszczęśliwych wypadków. Przy ubezpieczeniach NNW należy pamiętać, że można posiadać kilka polis a w przypadku zdarzenia, świadczenie wypłacane jest z jest z każdej z nich.
Zadzwoń, wyślij e-mail - wyliczymy składkę i przygotujemy ofertę. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać zakupu taniego, jak nie najtańszego, ubezpieczenia w niżej wymienionych Towarzystwach:
Ubezpieczenia PZU>
<img src= Ubezpieczenia Warta Ubezpieczenia HDI