logo my ubezpieczamy
Ubezpieczenia OC AC NNW ASS
Szukaj 
 >
§
tanie ubezpieczenia - myubezpieczamy.pl
Jesteś zainteresowany tym ubezpieczeniem
... tylko podaj poniżej swój numer telefonu lub adres email i kliknij wyślij

Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.
Wyślij
Promocyjne ceny i atrakcyjne składki
Ubezpieczenie na życie z funduszem inwestycyjnym już od 200 zł miesięcznie
Oszczędzanie na przyszłą emeryturę już od 125 zł miesięcznie
Ubezpieczenie pod kredyt już od 30 zł miesięcznie
Ubezpieczenie na życie już od 30 groszy za dzień
Pokaż więcej/mniej
Strona główna \ Oferta \ Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie

Prowadzisz aktywny tryb życia? Często podróżujesz? Właśnie zostałeś rodzicem? A może spłacasz kredyt na mieszkanie? Nikt z nas będąc szczęśliwym, nie zastanawia się nad swoim losem. Pamiętajmy również, że nikt nie jest w stanie przewidzieć nieszczęścia, które może nas spotkać. Nie wiemy, czy na przykład wyruszając w podróż służbową, wrócimy do domu bezpiecznie. Aby mieć pewność, że w sytuacji kiedy Ciebie zabraknie, Twoi najbliżsi będą zabezpieczeni finansowo, już dziś wykup ubezpieczenie na życie.

Troszczysz się o przyszłość swoich dzieci? Chcesz im zapewnić najlepsze wykształcenie i ułatwić start w dorosłe życie? Możesz zapewnić dla swojej pociechy finansowe wsparcie już od chwili narodzin, wykupując polisę.

Jak wyobrażasz sobie życie po zakończeniu pracy zawodowej? Lubisz podróżować a może marzy Ci się przytulny domek w górach? Aby czuć się komfortowo i móc spełniać swoje marzenia, już dziś zacznij je realizować, zawierając odpowiednią umowę ubezpieczenia.

Każdy z nas ma inne potrzeby, dlatego Towarzystwa Ubezpieczeniowe wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferują szeroki wybór ubezpieczeń na życie. Naszym celem jest dobranie odpowiedniego produktu zarówno do Państwa potrzeb jak i możliwości finansowych.

Przy ubezpieczeniach na życie należy pamiętać, że można posiadać kilka polis a w przypadku zdarzenia, świadczenie wypłacane jest z każdej z nich.

Chcesz mieć tanie i dobre ubezpieczenie na życie?
Zadzwoń, wyślij e-mail - wyliczymy składkę i przygotujemy ofertę. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać zakupu taniego, jak nie najtańszego, ubezpieczenia w niżej wymienionych Towarzystwach:
Ubezpieczenia PZU>
<img src= Ubezpieczenia Warta Ubezpieczenia HDI