logo my ubezpieczamy
Ubezpieczenia OC AC NNW ASS
Szukaj 
 >
§
tanie ubezpieczenia - myubezpieczamy.pl
Jesteś zainteresowany tym ubezpieczeniem
... tylko podaj poniżej swój numer telefonu lub adres email i kliknij wyślij

Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.
Wyślij

Ubezpieczenia jachtów

Chcesz ubezpieczyć łódkę, motorówkę, jacht lub inną jednostkę pływającą? Obawiasz się kradzieży lub odpowiedzialności za zdarzenia związane z eksploatacją jachtu? U nas znajdziesz kompleksowe ubezpieczenie od ryzyk związanych z posiadaniem i eksploatacją jednostki pływającej.

Ubezpieczenie jacht-casco zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową jachtu od zdarzeń związanych z jego eksploatacją. Oprócz zdarzeń losowych takich jak pożar, upadek statku powietrznego lub przedmiotu z jego pokładu, działania sił przyrody, w tym sztorm, huragan, piorun, mróz, wybuchu, ubezpieczeniem objęte są także szkody typowe dla eksploatacji jachtu lub jednostki pływającej. Mowa tu o szkodach, które powstały w trakcie otaklowywania lub roztaklowywania jachtu, wywrócenie się lub zatonięcie jednostki, utknięcie na mieliźnie, zderzenie z lądem lub przeszkodą podwodną, kolizja z inną jednostką pływającą, zderzenie z nabrzeżem, skutki fali wywołanej przez inną jednostkę. Ubezpieczenie obejmuje również wandalizm lub uszkodzenie jachtu przez osoby trzecie w trakcie postoju lub przechowywania, uszkodzenie jednostki pływającej w czasie transportu lądowego, kradzież lub rabunek jachtu lub elementów jego wyposażenia.

Ubezpieczenie OC użytkownika pozwala na wypłatę odszkodowania za szkody wyrządzone przez posiadacza jednostki lub jego załogę osobom trzecim w czasie eksploatacji jachtu (rejsu lub postoju). Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków gwarantuje odszkodowanie dla członek załogi lub użytkownik sprzętu wodnego za zdarzenia , w którym ucierpi zdrowie lub życie osoby biorącej udział w rejsie. Ostatni składnik pakietu to ubezpieczenie bagażu i rzeczy osobistych właściciela jachtu i członków załogi. Ochrona obejmuje ryzyka takie jak wymienione przy jacht-casco. Przedmioty objęte ubezpieczeniem to między innymi odzież, sprzęt elektroniczny (komputery, aparaty fotograficzne, telefony komórkowe), sprzęt turystyczny znajdujący się na jachcie itp.

Kompleksowe ubezpieczenie jachtów i jednostek pływających to spokój i bezpieczeństwo właściciela statku i jego załogi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty!

Jesteś posiadaczem jachtu lub innej jednostki pływającej? Szukasz kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej związanej z eksploatacją i użytkowaniem jachtów morskich lub śródlądowych? Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail! Gwarantujemy najtańszą ofertę w największych towarzystwach ubezpieczeniowych.