logo my ubezpieczamy
Ubezpieczenia OC AC NNW ASS
Szukaj 
 >
§
tanie ubezpieczenia - myubezpieczamy.pl
Jesteś zainteresowany tym ubezpieczeniem
... tylko podaj poniżej swój numer telefonu lub adres email i kliknij wyślij

Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.
Wyślij

Domy w budowie

Budowa domu to poważna inwestycja, która trwa zazwyczaj co najmniej kilka miesięcy, pochłania znaczne środki finansowe, kosztuje dużo czasu i pracy. Niekiedy jedno zdarzenie losowe może spowodować utratę zainwestowanych środków i narazić Cię na poważne straty finansowe.

Aby uchronić się od skutków zdarzeń losowych, należycie zatroszcz się o bezpieczeństwo swojej inwestycji i wykup ubezpieczenie budynków w budowie.

Co może objąć ubezpieczenie? Przede wszystkim domy mieszkalne wraz ze stałymi elementami w trakcie budowy, garaże wolnostojące i budynki gospodarcze zlokalizowane w obrębie tej samej działki, obiekty małej architektury w trakcie budowy, mienie takie jak ruchome narzędzia lub maszyny budowlane oraz odpowiedzialność cywilną . Proponowany przez towarzystwa ubezpieczeniowe zakres ubezpieczenia najczęściej obejmuje następujące ryzyka: szkody powstałe wskutek: pożaru, uderzenia pioruna, wybuchu, upadku statku powietrznego, zalania, huraganu, powodzi, spływu wód po zboczach, gradu, osunięcia i zapadania się ziemi, lawiny, katastrofy budowlanej, upadku drzew, silnego wiatru, deszczu nawalnego. Za dopłatą dodatkowej składki ubezpieczyciel może objąć ochroną mienie ruchome i stałe elementy także od kradzieży z włamaniem, rozboju i dewastacji.

Sumy ubezpieczenia ustala się odrębnie dla poszczególnych przedmiotów ubezpieczenia. Powinna odpowiadać wartości odtworzeniowej końcowej, czyli wartości przewidywanej na ostatni dzień obowiązywania umowy ubezpieczenia.

Umowę ubezpieczenia zawiera się na okres roczny lub krótszy.

Chcesz mieć tanie i dobre ubezpieczenie?

Zadzwoń, wyślij e-mail - wyliczymy składkę i przygotujemy ofertę. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać zakupu taniego, jak nie najtańszego, ubezpieczenia w niżej wymienionych Towarzystwach:
Ubezpieczenia PZU>
<img src= Ubezpieczenia Warta Ubezpieczenia HDI