logo my ubezpieczamy
Ubezpieczenia OC AC NNW ASS
Szukaj 
 >
§
tanie ubezpieczenia - myubezpieczamy.pl
Jesteś zainteresowany tym ubezpieczeniem
... tylko podaj poniżej swój numer telefonu lub adres email i kliknij wyślij

Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.
Wyślij

Domki letniskowe

Posiadasz domek letniskowy lub inną nieruchomość o podobnym charakterze? Martwisz się, co się z nim dzieje podczas Twojej nieobecności?

Pozbądź się swoich obaw wykupując polisę ubezpieczeniową dla domku letniskowego.

Co możesz objąć ubezpieczeniem? Przede wszystkim domek letniskowy (lub podobny budynek) wraz ze stałymi elementami, mienie ruchome znajdujące się w domku letniskowym lub budynku gospodarczym, budynki gospodarcze położone na terenie tej samej działki, ogrodzenie wraz z elementami bramy, obiekty małej architektury. Zakres ubezpieczenia jest szeroki i podobnie jak w przypadku innych nieruchomości, najczęściej obejmuje szkody powstałe wskutek: pożaru, pioruna, eksplozji, upadku statku powietrznego, powodzi, śniegu, gradu, huraganu, zalania, osuwania i zapadania się ziemi, lawiny, uderzenia pojazdu, trzęsienia ziemi, upadku drzew lub masztów, wybuchu, dymu.

Za dodatkową opłatą składki mienie ruchome i stałe elementy znajdujące się w domku letniskowym mogą zostać objęte ochroną ubezpieczeniową od szkód powstałych w wyniku kradzieży z włamaniem i rozboju.

Warunkiem przyjęcia mienia do ubezpieczenia jest jego właściwe zabezpieczenie. Wszystkie drzwi zewnętrzne oprócz drzwi balkonowych i tarasowych muszą być w należytym stanie technicznych oraz zamknięte na jeden z poniżej wymienionych rodzajów zabezpieczeń: dwa różne zamki wielozastawkowe jeden zamek mechaniczno-elektroniczny jeden zamek wielopunktowy
Drzwi zewnętrzne balkonowe i tarasowe oraz okna muszą być w należytym stanie technicznym, umocowane, osadzone i zamknięte tak, że wyłamanie ich lub wywarzenie wymagałoby użycia siły i narzędzi.

Sumy ubezpieczenia ustala się odrębnie dla poszczególnych przedmiotów ubezpieczenia według wartości nowej lub rzeczywistej. Ubezpieczenie zawiera się na okres roczny.

Chcesz mieć tanie i dobre ubezpieczenie?

Zadzwoń, wyślij e-mail - wyliczymy składkę i przygotujemy ofertę. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać zakupu taniego, jak nie najtańszego, ubezpieczenia w niżej wymienionych Towarzystwach:
Ubezpieczenia PZU>
<img src= Ubezpieczenia Warta Ubezpieczenia HDI