logo my ubezpieczamy
Ubezpieczenia OC AC NNW ASS
Szukaj 
 >
§
tanie ubezpieczenia - myubezpieczamy.pl
Jesteś zainteresowany tym ubezpieczeniem
... tylko podaj poniżej swój numer telefonu lub adres email i kliknij wyślij

Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.
Wyślij
Strona główna \ Oferta \ Ubezpieczenia komunikacyjne \ Ubezpieczenia ciągników siodłowych

Ubezpieczenia ciągników siodłowych

Ubezpieczenie ciągnika siodłowego kosztuje Cię za dużo? Jesteśmy w stanie obniżyć Twoją składkę nawet o kilka tysięcy złotych! U nas za ubezpieczenie OC ciągnika siodłowego zapłacisz już od 3000zł, a składki za ubezpieczenie AC zaczynają się od 1000zł!

Prowadzisz firmę transportową i szukasz taniego ubezpieczenia ciągnika siodłowego lub pojazdu ciężarowego? Dobrze trafiłeś! Nasza agencja specjalizuje się w ubezpieczeniach adresowanych do firm prowadzących działalność transportową. Ubezpieczamy zarówno pojazdy jak i przedsiębiorców w zakresie ubezpieczeń przewożonych ładunków - polisy OC przewoźnika drogowego, cargo i inne.

Przedsiębiorcom proponujemy tanie ubezpieczenia ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych - busów do 3,5t oraz pojazdów od DMC powyżej 3,5t. Ubezpieczamy pojazdy będące własnością przewoźnika, ale także samochody w kredycie lub w leasingu. W większości przypadków jesteśmy w stanie obniżyć składkę za ubezpieczenie ciągnika siodłowego nawet o kilka tysięcy złotych! Proponujemy zarówno ubezpieczenie OC, jak i całe pakiety zawierające ubezpieczenie OC, ubezpieczenie autocasco, ubezpieczenie NNW i inne. Nasze polisy spełniają wszystkie wymogi jakie stawiają firmy leasingowe - uwzględniamy stałą wartość pojazdu, brak amortyzacji i udziałów własnych, naprawy w autoryzownych stacjach obsługi i inne opcje wymagane przez leasing.

Nasze ubezpieczenie gwarantuje wypłatę odszkodowania w pełnej wartości ubezpieczonego pojazdu, pokrycie szkód materialnych i osobowych w razie spowodowania kolizji lub wypadku, odszkodowanie dla kierowcy i pasażera za utratę zdrowia lub życia w wypadku. Ubezpieczone ciągniki siodłowe na życzenie klienta mogą być także objęte ochroną ubezpieczeniową poza krajami Unii Europejskiej - za dopłatą rozszerzamy ubezpieczenie autocasco na teren Rosji, Białorusi, Ukrainy i krajów WNP. Na życzenie bezpłatnie oferujemy zieloną kartę honorowaną we wszystkich krajach objętych umową.

Ubezpieczenie OC ciągnika siodłowego i ubezpieczenie autocasco wyliczamy uwzględniając wszystkie zniżki posiadane przez właściciela lub użytkownika pojazdu. Wybieramy najtańsze ubezpieczenie, gwarantując najniższą składkę w towarzystwach ubezpieczeniowych z którymi współpracujemy.

Tanie ubezpieczenie ciągnika siodłowego? Tylko u nas!

Zadzwoń, wyślij e-mail - wyliczymy składkę i przygotujemy ofertę. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać zakupu taniego, jak nie najtańszego, ubezpieczenia w niżej wymienionych Towarzystwach: