logo my ubezpieczamy
Ubezpieczenia OC AC NNW ASS
Szukaj 
 >
§

Oferta

Bogate doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym oraz fachowa wiedza pozwalają nam zaoferować Państwu kompleksową obsługę adresowaną zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych oraz pomoc w wyborze najlepszego zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Gwarantujemy ofertę dostosowaną indywidualnie do potrzeb każdego klienta oraz wyszukanie najtańszego i najlepszego ubezpieczenia spośród największych towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, dla firm, finansowych, osobowych, zdrowotnych oraz na życie, dzięki czemu każdy nasz klient znajdzie produkt dostosowany do konkretnej potrzeby ubezpieczeniowej.

Dowozimy polisy bezpłatnie w 24h w rejonie: Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nowy Dwór i pobliskie miejscowości. Czas i wygoda naszych klientów jest dla nas najważniejsza! Z myślą o Tobie powstała koncepcja naszej firmy "My ubezpieczamy – My dojeżdżamy"! Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu aż 99% ofert jesteśmy w stanie przygotować tylko na podstawie jednej rozmowy telefonicznej. Tanie ubezpieczenie, indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb możesz zawrzeć już tego samego dnia.

Chcesz mieć tanie i dobre ubezpieczenie?
***

Zadzwoń, wyślij e-mail - wyliczymy składkę i przygotujemy ofertę. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać zakupu taniego, jak nie najtańszego, ubezpieczenia w niżej wymienionych Towarzystwach: