logo my ubezpieczamy
Ubezpieczenia OC AC NNW ASS
Szukaj 
 >
§

O nas

my ubezpieczamy jest serwisem ubezpieczeniowym, którego nadrzędnym celem jest profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe i dostarczanie klientom indywidualnie dobranej ochrony ubezpieczeniowej. Na rynku ubezpieczeniowym działamy od roku 2010, ale nasi pracownicy od wielu lat zdobywali doświadczenie w zakresie produktów ubezpieczeniowych dla firm i klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w każdym rodzaju produktów ubezpieczeniowych: działaloności gospodarczej, komunikacyjnych, majątkowych, finansowych, gwarancjach ubezpieczeniowych, zdrowotnych, osobowych oraz na życie. Dla naszych klientów tworzymy i dopasowujemy najlepsze i najtańsze oferty ubezpieczenia dostępne na rynku.

Bezpieczeństwo każdego klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego nasza obsługa jest zawsze na najwyższym poziomie. Na bieżąco śledzimy rynek ubezpieczeniowy oraz regularnie uczestniczymy w szkoleniach przeprowadzanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Nasze atuty to doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność, uczciwość i troska o każdego klienta.

Zadzwoń, wyślij e-mail - wyliczymy składkę i przygotujemy ofertę. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać zakupu taniego, jak nie najtańszego, ubezpieczenia w niżej wymienionych Towarzystwach: